Aktuální číslo:

2018/12

Téma měsíce:

Jednotky SI

Přírodovědecká fakulta JU v Českých Budějovicích

13. 1. 2011
 |  Vesmír 90, 37, 2011/1
komerční prezentace

O zajímavých otázkách přírodních věd si nemusíte jen příležitostně číst, ale můžete je začít skutečně studovat. Přírodovědecká fakulta Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích nabízí studium v bakalářských, magisterských a doktorských oborech v různých oblastech biologie, chemie, fyziky, matematiky a informatiky. Součástí nabídky je i víceoborové studium pro budoucí středoškolské učitele a mezioborové studium v rámci celé Jihočeské univerzity.

Zájemci o vědecké aspekty přírodních věd mají možnost účastnit se široké škály laboratorních, terénních nebo teoretických výzkumných projektů v některé z laboratoří PřF JU, včetně exotickýchvýzkumných stanic. Výjimečnou příležitost k získání mezinárodních zkušeností poskytuje také obor Biological Chemistry, koncipovaný jako společný výukový program s Univerzitou Johanna Keplera v Linci.

Od roku 2011/2012 se zájemci o studium na PřF JU mohou ucházet o juniorské stipendium určené talentovaným uchazečům. Další podrobné informace o PřF JU, jednotlivých bakalářských oborech a jejich kombinacích, přijímacích zkouškách a podmínkách pro přijetí jsou dostupné na webových stránkách fakulty (www.prf. jcu.cz/files/rozhodnuti_dekana_a_prodekanu/ prijbak_2011.pdf).

Den otevřených dveří: 21. leden 2011

Obrázky

Branišovská 31, 370 05 České Budějovice

Studijní oddělení: 387 772 262, 387 772 268,

e-mail: studijni@prf.jcu.cz

Ke stažení

Doporučujeme

Poprask kolem dvojčat, prvních dětí s editovaným genomem

Poprask kolem dvojčat, prvních dětí s editovaným genomem

Jaroslav Petr  |  13. 12. 2018
V čem udělali čínští soudruzi chybu? Čínský experiment odstartoval genetické vylepšování lidstva bezpříkladně zpackaným způsobem.
Tanec mezi pravděpodobnostmi

Tanec mezi pravděpodobnostmi

Ondřej Vrtiška  |  3. 12. 2018
Forenzní genetička Halina Šimková donedávna v Kriminalistickém ústavu Praha analyzovala DNA a pomáhala odhalovat vrahy, násilníky a zloděje. To ji...
Sedm základních kamenů

Sedm základních kamenů

Ivan Boháček  |  3. 12. 2018
Začalo to metrem. Ve dnech, kdy jde toto číslo Vesmíru do tiskárny, probíhá ve Versailles 26. konference pro váhy a míry (CGPM, Conférence...

Předplatným pomůžete zajistit budoucnost Vesmíru

Tištěná i elektronická
verze časopisu
Digitální archiv
od roku 1994
Speciální nabídka
pro školy a studenty

 

Objednat předplatné